2008/504
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
“Human Touch #3, onsdag”. Sign. på bagsiden Frandsen -95. Olie på lærred. 165×140.
Proveniens: Galleri Specta, København.
Moderne kunst og design, 18. februar 2020
Vurdering
Hammerslag