1847/135
Et par svenske havevaser af bemalet støbejern. 20. årh.s begyndelse. H. 55. Diam. 41. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Temmelig rustne.
Ældre malerier og møbler, 19. november 2018
Vurdering
Hammerslag