1847/​135

Et par svenske havevaser af bemalet støbejern. 20. årh.s begyndelse. H. 55. Diam. 41. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage. Temmelig rustne.

Ældre malerier og møbler, 19. november 2018

Vur­dering

7.000–10.000 DKK

Hammerslag