2132/1233
Et par store “Karisma” af 18 kt. guld ørestikker. L. 4,5 cm. (2)
Original æske medfølger. Proveniens: Sælges på vegne af Statsadvokaten for særlig økonomisk og international kriminalitet.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 11. august 2021
Vurdering
Hammerslag
32 bud