1946/781
Dansk design
Justérbar bordlampe af messing og brunlakeret metal. 1960'erne. H. 21.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 12. november 2019
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|