2427/​17

Russisk ikon med fremstilling af Den Nytestamentlige Treenighed. Tempera på træpanel. 18.-19. årh. 53×45 cm.

Krakeleringer samt enkelte revner, afslag, mærker og retoucheringer.

Vur­dering

30.000 DKK

Hammerslag