2427/17
Russisk ikon med fremstilling af Den Nytestamentlige Treenighed. Tempera på træpanel. 18.-19. årh. 53×45 cm.
Krakeleringer samt enkelte revner, afslag, mærker og retoucheringer.
Vurdering
Hammerslag