2435/664
Inge Hørup (f. København 1958)
“Liegender Akt”, 1994. Sign. Inge Hørup 94. Olie på lærred. 38×52.
Enkel afskalning i nedre, venstre hjørne.
Vurdering
1160916 | ||
1157071 | ||
962128 |