2032/108
To næsten identiske sauceskander af sølv. Rococoform. Mester Christian Michelsen. 20. årh. Vægt ca. 646 gr. L. 22. (2)
Mindre buler, ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag