2437/2017
Seamaster af stål. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning. Sort læderrem med c-spænde af stål. Ø 34 mm. 1950'erne
Opdateret tirsdag d. 3/9 kl. 14.25: tilføjelse til tilstandsbeskrivelse.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Genopmalet skive. Relumede markører.
Armbåndsure, 11. september 2024
Vurdering
Hammerslag