2048/372
Skrivepult af mahogni, opklappelig skriveklap bag hvilken små skuffer. 20. årh. H. 121. B. 94. D. 59.
Dette emne handles i fuldmoms
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag