11934/26
Olivia Holm-Møller (f. Homaa 1875, d. Rungsted 1970)
St. Polten, Nugy Eva 1957. Usign. Akvarel på papir. Lysmål 29×20,5. Rammemål 33×24,5.
Sælger oplyser: Enkelte mindre skjolder på rammen.
Kunst, antikviteter & design, 24. august 2019
Vurdering
Hammerslag