1827/​590

Marc Chagall (f. Vitebsk 1887, d. St. Paul de Vence 1985)

Komposition. Usign. Litografi i farver. Lysmål 35×26.

Undersøgt i ramme. Original stand.

Moderne kunst og design, 3. juli 2018

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag