1827/590
Marc Chagall (f. Vitebsk 1887, d. St. Paul de Vence 1985)
Komposition. Usign. Litografi i farver. Lysmål 35×26.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 3. juli 2018
Vurdering
Hammerslag