12032/55
Eyvind Olesen (f. Svallerup 1907, d. Sorø 1995)
Komposition med høns. Sign. Eyvind Olesen 67. Olie på lærred. 75×92.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag