2436/​4167

1851. 4 RBS Ferslew. Plade II, nr. 32. Pragtbrev fra Skanderborg til Brædstrup pr. Horsens. Indvendig dateret “Hirschendsgave 19.3.52”. Sign. Møller BPP [ 1 ] [  ]

Vur­dering

750 DKK

Hammerslag

550 DKK

(Autobud) 550 DKK
500 DKK
400 DKK
380 DKK