2434/1318
“Mama Baguette” taske af beige Zucca monogram print kanvas, mørkebrune læderbesætninger, sølvfarvede beslag, kort justerbar hank, et rum med en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt for. H. 21 x B. 28 x D. 11 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage og pletter på kanvas. Nogle ridser på læderbesætninger. Slitage på logo foran. Alle mål er cirkamål.
Vurdering