12040/193
Tyrkisk Kars tæppe i klassisk Kaukasisk Lori Pompak design. 20/21. årh. 214×151.
Mindre brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
Mindre brugsspor.