12043/49
Finn Lynggaard (f. Balling 1930, d. 2011)
Vase af grønt glas, indlagt med guld. Sign. FL. H. 11.
Lidt ridser i bunden.
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag