2144/970
Peter Hvidt & Orla Mølgaard-Nielsen
Et par bogkasser af massiv teak. Udført og mærket hos Søborg Møbler. Bogkasse: H. 76. B. 90. D. 27. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 2. november 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
10 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||