Fritz Syberg (f. Faaborg 1862, d. Kerteminde 1939)
Landskab med udsigt til en mindre vandhul. Sign. monogram. Tusch og akvarel på papir. Lysmål 47×62.
Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.
23 bud
924630 | ||
1121355 (Autobud) | ||
924630 | ||
1121355 (Autobud) | ||
1054176 | ||
1121355 (Autobud) | ||
1054176 | ||
1121355 (Autobud) | ||
1054176 | ||
1121355 (Autobud) | ||
1054176 | ||
1121355 (Autobud) | ||
1054176 | ||
1121355 | ||
1054176 | ||
924630 | ||
871245 | ||
924630 | ||
1054176 | ||
924630 | ||
871245 | ||
924630 | ||
871245 |