1738/1505
J. Bausseau, efter. Odysseus. Figur af patineret bronze. Sign. J. Bausseau, 1640 a 1719. H. 51 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia (udskudt), 28. september 2017
Vurdering
Hammerslag