1812/63
Norsk maler, 19. årh.
Portræt af Premierløjtnant Peter Berg, Trondhjem. Usigneret. Pastel på papir. 42×34,5.
Enkelte fugtpletter.
Ældre malerier og møbler, 19. marts 2018
Vurdering
Hammerslag
10 bud