2413/9122
Et par svenske vitrineskabe af bemalet træ. Gustaviansk form, 19. årh. og senere. H. 220. B. 100. D. 46. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. 2 x Nøgler medfølger.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag