2413/​9122

Et par svenske vitrineskabe af bemalet træ. Gustaviansk form, 19. årh. og senere. H. 220. B. 100. D. 46. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage. 2 x Nøgler medfølger.

Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024

Vur­dering

30.000 DKK

Hammerslag

21.000 DKK

21.000 DKK