Sven Havsteen-Mikkelsen (f. Argentina 1912, d. Ærøskøbing 1999)
Tre kompositioner. Alle sign., dateret og nummereret. Litografi i farver. Bladstørrelse 56×76. (3)
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet. Farver er falmet.