2044/302
Konsol af hvidmalet og guldstafferet træ. 19. årh. H. 72. B. 62. D. 62.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag