2044/​302

Konsol af hvidmalet og guldstafferet træ. 19. årh. H. 72. B. 62. D. 62.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger.

Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

500 DKK

500 DKK