2143/105
Fransk sekstant af delvis forgyldt bronze, i etui af maroquin med guldtryk. 19. årh. 18×14 cm.
Aldersrelaterede spor og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud