2434/543
Peter Hvidt & Orla Mølgaard-Nielsen
To skabe af massiv teak, ene skab med jalousilåger. Indvendig med hylder og tre udtræksbakker. Udført hos Søborg Møbler. H. 83,5. B. 90. D. 48. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
5 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1091700 | ||
298536 | ||
882802 | ||
893621 | ||
1111944 |