2434/​543

Peter Hvidt & Orla Mølgaard-Nielsen

To skabe af massiv teak, ene skab med jalousilåger. Indvendig med hylder og tre udtræksbakker. Udført hos Søborg Møbler. H. 83,5. B. 90. D. 48. (2)

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Eftersyn
I Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

5 bud

Tidspunkt Byder Bud
1091700 9.000 DKK
298536 8.500 DKK
882802 8.000 DKK
893621 7.500 DKK
1111944 7.000 DKK