2415/337
Vægeslag af patineret bronze i form af havmand. 19. årh. H. 15. L. 23.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Tidligere monteret til el.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag