12033/​101

Emmy Thornam (f. Horsens 1852, d. København 1935)

Blomsteropstilling. Sign. E. Thornam. Olie på lærred. 31×24. Rammemål 43×37.

Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020

Vur­dering

1.000–2.000 DKK

Hammerslag

650 DKK

650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK