12033/101
Emmy Thornam (f. Horsens 1852, d. København 1935)
Blomsteropstilling. Sign. E. Thornam. Olie på lærred. 31×24. Rammemål 43×37.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag