2124/9309
“Keepall 60” rejsetaske af brunt monogram kanvas, brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, lynlåsrum med brunt kanvas for. H. 31 x B. 60 x D. 26 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Mærker og ridser på læder besætning. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag