12248/​206

Tod's

Gråt læderbælte med forgyldt spænde. L. 95 cm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 1. december 2022

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

300 DKK

300 DKK