2014/189
J. Goillot, 19. årh.
Ung kvinde med tamburin. Sign. J. Goillot. Patineret bronze. H. 36 cm.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag