12125/122
Thorvald Hagedorn-Olsen (f. Svendborg 1902, d. 1996)
Landskab. Sign. Hagedorn-Olsen 47. Olie på lærred. 63×84,5. Indrammet.
Enkelte ridser og skrammer.
Fra
Direkte
Kunst, antikviteter & design, 24. juni 2021
Vurdering
Dette emne er udgået