2442/135
Et par gustavianske prismegirandoler af forgyldt bronze, behængt med primer, hver med prismespyd og baser af hvid marmor. Sverige, 18. årh.s slutning. H. 70. Diam. 30. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
32481 | ||
1155516 | ||
32481 | ||
1155516 | ||
32481 | ||
1155516 |