12039/​121

Samling af 8 bd. om orientalske tæpper, inkl. Nicolas Fokker “Orientalske tæpper af idag”. Alle 20. årh. Alle i orig. omslag/forlagsbind. (8)

Brugsspor.

Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

300 DKK

300 DKK