12039/121
Samling af 8 bd. om orientalske tæpper, inkl. Nicolas Fokker “Orientalske tæpper af idag”. Alle 20. årh. Alle i orig. omslag/forlagsbind. (8)
Brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag