2441/546
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007)
Fritstående tre pers. sofa med stel af stål. Sæde, sider og ryg betrukket med sort skind. Model JH 803. Udført og mærket hos snedkermester Johannes Hansen. L. 220.
God stand med let brugspatina, herunder ridser og mærker. Skind med mindre pletter.
Fra
i
Vurdering
16 bud
1167587 (Autobud) | ||
1167752 | ||
1167587 (Autobud) | ||
1055621 | ||
1167587 (Autobud) | ||
846158 | ||
1167587 (Autobud) | ||
846158 | ||
1167587 (Autobud) | ||
846158 | ||
1167587 | ||
846158 | ||
800318 | ||
846158 | ||
1055621 | ||
846158 |