12023/116
Almue hjørneskab af grøn- og rødmalet træ, buet dør dekoreret med blomster og inskription Anno 1797. 18. årh. H. 210.
Brugsslitage. Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020
Vurdering
Hammerslag