12023/​116

Almue hjørneskab af grøn- og rødmalet træ, buet dør dekoreret med blomster og inskription Anno 1797. 18. årh. H. 210.

Brugsslitage. Intet at bemærke.

Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag