2125/120
Samling af juleskeer og -gafler af forgyldt sterlingsølv prydet med emalje. Vægt ca. 910 g. (21)
1970–1979.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag