2032/213
Flamsk maler, 17. årh.
Parti fra en skov. Usigneret. Olie på lærred monteret på plade. 39×33,5.
Krakeleringer, afskalninger og et mindre hul.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud