2412/198
Ubekendt kunstner, 20. årh.
Skulptur af patineret og bemalet gips i form af nøgen kvinde. Sign. EP. H. 57.
Base med mindre afslag. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024
Vurdering
Hammerslag