2124/​9128

Louis Vuitton

“Serviette Fermoir Briefcase” af brunt monogram kanvas, brune læderbesætninger, gyldne beslag, hank, to rum med indvendlig lynlåslomme og brunt kanvas for. H. 27 x B. 37 x D. 5 cm.

Original dustbag og to nøgler medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage på hjørner. Ridser og mærker på læderbesætninger, beslag og for. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 16. juni 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.800 DKK

2.800 DKK
2.700 DKK
2.600 DKK