2124/9128
“Serviette Fermoir Briefcase” af brunt monogram kanvas, brune læderbesætninger, gyldne beslag, hank, to rum med indvendlig lynlåslomme og brunt kanvas for. H. 27 x B. 37 x D. 5 cm.
Original dustbag og to nøgler medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage på hjørner. Ridser og mærker på læderbesætninger, beslag og for. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag