2432/​1353

Louis Vuitton

“Noe” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar strop, et rum med snorelukning og brunt stof for. H. 33 x B. 29 x D. 19 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage på læderbesætninger, herunder nogle ridser. Slitage på hjørner samt ridser og nogle pletter på bund udvendigt. Øverste læderkant er gået i stykker flere steder og bør skiftes. God stand indvendigt. Alle mål er cirkamål.

I Lyngby
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?