2440/1181
Ole W. Jacobsen (f. 1930, d. 2011)
Halskæde med opal- og diamantvedhæng af delvist forgyldt sterlingsølv prydet med poleret opal og brillantslebet diamant. B. 24 mm. L. 41 cm.
Æske medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Vurdering
844977 |