2033/172
Et par régenceform stager af forgyldt bronze, balusterformede stammer på runde fodstykker, støbte med ornamentik. 20. årh. H. 18,5 cm. (2)
Brugsspor og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag