2033/​172

Et par régenceform stager af forgyldt bronze, balusterformede stammer på runde fodstykker, støbte med ornamentik. 20. årh. H. 18,5 cm. (2)

Brugsspor og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK