2148/72
Et par klokkestager af malm, dekorerede med englehoveder, balusterformede stammer, sekskantede fodstykker. Barok stil. 19. årh. H. 29. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021
Vurdering
Hammerslag