2035/292
Et sæt på 30 hollandske fliser af fajance, dekorerede med hjørneornamenter i blå. 19. årh. (30)
Afslag og afskalninger. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 27. august 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud