12038/​101

Pakistansk tæppe i klassisk Turkmensk Bochara design. 20/21. årh. 165×98.

Sælger oplyser

I god stand.

Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag

850 kr.

13 bud

850 kr.
(Autobud) 800 kr.
750 kr.
(Autobud) 700 kr.
650 kr.
(Autobud) 600 kr.
550 kr.
(Autobud) 500 kr.
480 kr.
(Autobud) 460 kr.
440 kr.
420 kr.
400 kr.