1946/​535

Frank Buchgraitz (f. Odense 1947)

“Signe i gymnastiske rum og bevægelse”. Sign. Frank Buchgraitz 08. Olie på lærred. 109×135.

Lærred bør strammes op.

Moderne kunst og design, 12. november 2019

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag

5.000 DKK

5.000 DKK