2119/346
Søjle af marmor, rund stamme med profileret firsidet base og senere top stykke. 19. årh. H. 93. B. 31.
Proveniens: Erik Brandt
Ridser og mærker. Brugsslitage. Hak på kanterne.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud