2015/179
18 Georg Jensen årsskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejdeBestående af årgangene 1971–1985 og 1987–1989. (18)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag