12048/​41

Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)

“Dejlig Er Den Himmel Blaa”. Sign. Herup. Litografi nr. 330/1200. Bladmål 32×46. Uindrammet.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 26. november 2020

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag

550 kr.

(Autobud) 550 kr.
500 kr.
(Autobud) 480 kr.
460 kr.
(Autobud) 440 kr.
420 kr.
400 kr.