2440/535
Svend Saabye (f. Nyborg 1913, d. 2004)
Uden titel. Sign. Svend Saabye. Olie på lærred. 116×200.
God stand.
Vurdering
1077429 | ||
889417 | ||
100483 | ||
889417 |